FIRMA - CHENEL PL

Idź do spisu treści

Menu główne:

FIRMA

ARCHITEKTURA Z PAPIERU


Firma ARTIVITY jest jedynym dystrybutorem w Polsce produktów francuskiej firmy PROCÉDÉS CHÉNEL INTERNATIONAL® (PCI), firmy z przeszło 150 letnią tradycją w budowaniu i aranżacji stoisk targowych. Producenta specjalistycznych, atestowanych, niepalnych materiałów dla architektów wnętrz i wystawiennictwa.


Te nowoczesne materiały do druku i aranżowania przestrzeni,  przeznaczone są między innymi do budowania przestrzennych form świetlnych, sufitów podwieszanych i ścian działowych; do zastosowania przy konstrukcji oraz dekoracji stoisk wystawienniczych jak również sal ekspozycyjnych w muzeach lub innych pomieszczeniach użyteczności publicznej. Wszystkie produkty PCI posiadaja międzynarodowe atesty niepalności; M1 we Francji, B1 w Niemczech, CLASS 1 w Wielkiej Brytanii, NFPA w USA oraz polski atest w zakresie reakcji na ogień wg. norm PN-EN 13501-1+A1:2010.


Dodatkowo firma ARTIVITY - Jerzy Krystyn Olszewski, projektuje i wykonuje różnego rodzaju formy świetlne według własnych oraz powierzonych projektów oraz świadczy usługi w zakresie montażu wszelkiego rodzaju konstrukcji i sufitów PCI na terenie całej Polski oraz stoisk targowych na terenie Europy.

Większość przedstawionych na stronie ARTIVITY kompozycji oświetleniowych wykorzystuje właśnie jeden z produktów PCI - DROP PAPER - niepalny papier 60g/65g z wtopionymi niteczkami z włókna szklanego, który idealnie rozprasza światło, dodatkowo imitując japońskie papiery czerpane. Dostępny w rolkach o szerokości 2,4m pozwala na dużą swobodę w projektowaniu.

Więcej na www.artivity.plARTIVITY
ul. K. Przerwy-Tetmajera 1/3
05-820 PIASTÓW

tel. +48 504 264 821
e-mail: <artivity@vp.pl>


CZAS REALIZACJI ZAMÓWIEŃ NA WIĘKSZOŚĆ PRODUKTÓW WYNOSI 7 DNI.
SŁUŻĘ POMOCĄ W DOBORZE PRODUKTÓW ORAZ PRZY PROJEKTOWANIU WNĘTRZ
Z ZASTOSOWANIEM MATERIAŁÓW FIRMY PROCÉDÉS CHÉNEL INTERNATIONAL®
MONTUJEMY WSZYSTKIE OFEROWANE PRODUKTY W CAŁEJ POLSCE
ORAZ NA STOISKACH TARGOWYCH NA TERENIE EUROPY.
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego